loading...
Performance Media
Menu
14 LAT DOŚWIADCZENIA

14 LAT DOŚWIADCZENIA

Posiadamy długoletnie doświadczenie w marketingu internetowym poparte wieloma sukcesami. W wielu obszarach (Search, GDN, YouTube, DoubleClick, Facebook, Instagram itd.) prowadziliśmy pionierskie działania reklamowe.

Wiodące marki

Wiodące marki

Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Wspieramy zarówno duże korporacje, jak i lokalnych przedsiębiorców. Z dumą odnotowujemy, jak dzięki współpracy z nami klienci zostają branżowymi liderami marketingu cyfrowego.

Skuteczność kampanii

Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki. Stawiamy przede wszystkim na efektywność naszych kampanii. Realizujemy zróżnicowane cele określane z klientami – od wizerunkowych po transakcyjne.

Skuteczność kampanii

Innowacyjne rozwiązania mobilne

Tworzymy rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych konsumentów, w tym treści, strony i aplikacje dostosowane do ekranów urządzeń mobilnych.

Innowacyjne rozwiązania mobilne
partner Google

Największy partner Google w Polsce

Jako pierwsi uzyskaliśmy certyfikację Google w regionie i pozostajemy liderem kategorii w Polsce oraz znajdujemy się w ścisłej czołówce Europy Środkowej. Ściśle współpracujemy z Facebookiem w Warszawie, Dublinie oraz Genewie.

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie

Wdrażamy rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki unikatowemu dostępowi do reklamowych narzędzi w wersji beta, uczymy się przyszłych standardów przed innymi.

Globalne projekty

Prowadzimy projekty na pięciu kontynentach, w ponad czterdziestu krajach na świecie. Tworzone przez nas treści uwzględniają czynniki etniczne i kulturowe lokalnych rynków.

Globalne projekty

Najlepsi specjaliści

Zatrudniamy ekspertów doskonale zorientowanych w najnowszych światowych rozwiązaniach. Pracuje u nas między innymi najwięcej certyfikowanych specjalistów Google w Polsce.

Najlepsi specjaliści

Nasze nagrody

Effie Awards
Mixx
Golden Arrow